Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

testy owulacyjne i ciążowe

( ilość produktów: 1 )

Sporządzenie wykresu cyklu miesiączkowego może być pomocne w określeniu najbardziej płodnych dni na poczęcie, zapobieganie poczęciu i monitorowanie ogólnego stanu zdrowia. Może to być czasochłonne i trudne, więc stosowanie testów owulacyjnych jest wygodnym sposobem na wyeliminowanie niewiadomych podczas śledzenia płodności. 

Jeśli próbujesz dowiedzieć się, czy i kiedy masz owulację, test owulacyjny to świetny sposób na lepsze poznanie swojego cyklu. 

Najczęściej testy owulacyjne służą do planowania ciąży. Testy owulacyjne najlepiej sprawdzają się przy próbie identyfikacji okresu płodnego do poczęcia. W przypadku kobiet, które chcą zajść w ciążę, badania wykazały, że stosowanie domowych testów owulacyjnych może zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Paski testowe owulacji są popularną opcją w tej kategorii produktów, ale dostępne są również cyfrowe testy owulacji i inteligentne urządzenia do śledzenia owulacji.

Czym są testy owulacyjne?

Testy owulacyjne mierzą owulację, czyli czas uwolnienia komórki jajowej z jednego z jajników. Większość testów owulacyjnych ocenia hormon wytwarzany przez przysadkę mózgową zwany hormonem luteinizującym (LH).

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 515 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Polecam zakupy w drogerii. Bardzo szybka wysyłka.
2024-06-17
Wszystko ok
pixelpixel